Vánoce jsou časem rozdávání dárků a my si tak nemůžeme nechat ujít příležitost dát našim věrným čtenářům možnost jeden takový vyhrát. Na mateřské Gizchině totiž momentálně probíhá soutěž o jeden nablýskaný model Xiaomi Mi Mix 2 a proč ho tak nezkusit vyhrát ? Šance možná nebude úplně nejvyšší, ale koneckonců kdo nehraje nevyhraje.

Určitě sice zvládnete odrecitovat specifikace Xiaomi Mi Mix 2 i ve spánku, ale pro pořádek si je můžeme rychle prosvištět. Jedná se určitě o jeden z nejdostupnějších vlajkových modelů na trhu v současnosti a může nabídnout například 5.99-palcový displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM, 64/128/256 GB vnitřní paměti, keramické tělo, 12 Mpix Sony IMX386 zadní fotoaparát se 4-osou optickou stabilizací nebo podporu veškerých LTE pásem včetně našich.

A co vlastně musíte udělat pro zapojení do soutěže ? Je to velmi jednoduché, po kliknutí na odkaz stránek soutěže prostě splníte co nejvíce požadovaných kroků a za každý pak získáte jednu šanci při slosování . Času máte dost, protože vyhlášení je plánováno až na pondělí 1. ledna 2018. Takže až do konce roku se můžete zapojit a my můžeme popřát jen hodně štěstí !