Postupně se objevují další a další informace ohledně novinek od Samsungu. Jejich vlajková loď pro rok 2018, Samsung Galaxy S9 a S9 Plus, se postupně vykresluje. Nyní pro vás máme ukázku fotografie, jak by měly vypadat přední rámečky. Hodně se podobají poslednímu modelu Samsung Galaxy S8. Zdá se však, že spodní rám bude ještě o něco štíhlejší než starší sourozenec S8.

Dřívější zvěsti poukazovaly na skvělou velikost displeje přicházejícího modelu Samsung Galaxy S9 a S9 Plus. Podle nich by měl displej zabírat až 90% z přední části těla. Ale vzhledem k těmto posledním fotografiím rámečků se to zdá jako příliš odvážné tvrzení. Když porovnáme rámečky a displej u modelu Galaxy S8, který zabírá i tak úctyhodných 84% čelní strany, s rámečky na obrázku, dojdeme asi k nižšímu, ale přesto hezkému číslu.

Datum vydání

Mezi další informace patří očekávané představení tohoto smartphonu, ke kterému by mělo dojít až koncem února/februára 2018 na MWC v Barceloně. To dotvrzuje i dokument níže, zobrazující seznam uveřejněných telefonů společnosti Samsung od roku 2014. Na tomto seznamu je i Samsung Galaxy S9 a S9 Plus s datem 27. února/februára 2018.

Výrobce se u nových modelů Samsung Galaxy S9 a S9 Plus zaměří nejen na velký tzv. „infinity“ displej, ale i na další vylepšení dosavadních specifikací. Je dost možné, že bude vybaven nejnovějším procesorem Snapdragon 845 od Qualcommu.

Další podrobnosti očekávejte v následujících dnech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.