Ohodnoťte článek

V druhé půli letošního roku se čínští výrobci předhánějí, kdo z nich si na své konto připíše telefon s „celoplošnou“ obrazovkou. To však nelze říci o společnosti Meizu, která zatím přístroj s Full-screen designem chystá. Bude to Blue Charm S?

Je známo, že Meizu má i svou subznačku Blue Charm (mBlu) a právě snímek Blue Charm S, který by měl mít Full-screen design se objevil na čínské síti. Uživatel, který fotku zveřejnil tvrdí, že telefon dostal přímo z továrny a chce jej prodat za 2500 jüanů (387 dolarů). A dodává, že se jedná o Blue Charm S, který by měl být prezentován příští měsíc. Jeho zaváděcí cena by se však měla pohybovat kolem 2000 jüanů (303 dolarů).

Blue Charm S

Vzhledem k tomu, že tato informace je těžko ověřitelná, mohlo by se jednat i o Meizu M6S. Proslýchá se totiž, že uvedení Meizu M6S bylo odloženo na začátek roku 2018 kvůli problémům s odladěním aplikace fotoaparátů. Každopádně na snímku je k vidění i upravené logo Meizu, což je o důvod víc k předpokladu, že by mohlo opravdu jít o Meizu M6S. Uvidíme tedy, co nám Meizu, potažmo Blue Charm předvede.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.