Oukitel MIX 2 už je k dostání na trhu pár týdnů a prodejní čísla spolu s ohlasy zákazníků prý dělají firmě jen radost. Jedná se určitě o jeden z nejzajímavějších „MIX“ klonů co jsou k dostání a v Oukitelu se cítí i porovnání výkonu fotoaparátů s původním originálem od Xiaomi. Právě na výkon fotoaparátů se totiž zaměřuje dnešní video z jejich produkce.

Telefon má k dispozici 21 Mpix primární zadní fotoaparát doplněný 2 Mpix sekundárním a v Oukitelu vybrali jako ten správný senzor Samsung SP3 IC. Přední selfie kamerka je pak 13 Mpix ( i když interpolovaná z 8 Mpix) a blesk najdeme na obou stranách, takže bychom se teoreticky neměli bát ani o snímky za horších světelných podmínek. Mrkněte na video jak vše dopadlo.

Oukitel MIX 2 se samozřejmě snaží nahnat body ne pouze fotoaparáty, ale i dalšími vymoženostmi, jako je speciální zakřivený lesklý design a solidní hardwarové vybavení. To zahrnuje 5,99-palcový displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesor Helio P25, 6 GB RAM nebo 64 GB vnitřní paměti. K dostání je pak momentálně v bleskových slevách k příležitosti 12.12 promo akcí a vše podstatné lze najít na oficiálních stránkách značky.