Pro čínský Oukitel je evidentně i 10.000 mAh kapacita baterie telefonu příliš málo a jejich modely řady K v roce 2017 tak už dlouho nezůstanou těmi s největší kapacitou na trhu. Pro začátek roku 2018 bude mít Oukitel jedno nové eso v rukávu a nový Oukitel K10 všechny předchozí sourozence v kapacitě baterie trumfne. A udávaných 11.000 mAh je opravdu něco monstrózního.

Telefon bude mít 6-palcovou úhlopříčku displeje s FullHD+ rozlišením (2160×1080 pixelů) , 18:9 poměr stran a namísto obvyklého 2.5D zakřivení se dočkáme prismatického seříznutí okrajů s novým typem leštění, které je údajně mnohem náročnější. Rámečky telefonu budou z hořčíkové slitiny a na zadní straně dojde opět na australskou teletinu, aby byly ručičky uživatele jako v bavlnce. Pro lepší představu o designu Oukitelu K10 mrkněte na video níže.

Výrobci se zatím nevyjádřili ohledně použitého procesoru a tak víme jen, že K10 bude mít 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, takže ambice rozhodně nebudou malé. Zmíněná 11.000 mAh baterie bude od firmy BAK a měla by být vybavena nejen exkluzivní FPC nabíjecí technologí, ale i extra rychlou 5V/5A nabíječkou, která by měla i tuto titánskou kapacitu zvládnou nabít jen za 2.5 hodiny. Více informací bude snad už brzy dostupných na oficiálních stránkách a my je budeme samozřejmě sledovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.