Internetem koluje pozvánka na akci značky Honor, která proběhne 13. prosince/decembra. Jak už to na takových akcích chodí, bude představen nový telefon. O jaký konkrétní přístroj půjde je však zahaleno tajemstvím.

Určitou malou nápovědu můžeme přece jen z teaseru vyčíst. Na plakátu je tvář poměrně populárního čínského zpěváka a herce Hu Ge. Za ním si nelze nepovšimnout číslice 4. To by mohlo naznačovat, že nový telefon bude mít co do činění právě se čtyřkou. Mohlo by se tedy jednat o prezentaci nového Honor Magic 2. Původní Magic se totiž vyznačoval tím, že byl na čelní straně zakřiven na všech čtyřech hranách.

honor

Nebo, což je pravděpodobnější, by mohlo jít o telefon, který bude osazen čtyřmi kamerami. Nápovědou k této úvaze by mohla být malá upoutávka na čínské sociální síti Weibo, kde má Hu Ge nasazeny sluneční brýle, a to jednou klasicky na očích a podruhé je má otočeny dozadu.

honor

Jak je známo, jeden telefon se čtyřmi kamerami už Honor na svém kontě má. Jde o Honor 9i. Takže co nás tedy za dva dny čeká? Bude to nový Honor Magic 2 a nebo Honor 9 Lite a nebo něco úplně jiného? Nechme se překvapit a doufejme, že ať už to bude cokoli, nebude přístroj exkluzivně vyráběn jen pro čínský trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.