Poslední levný kousek z dílny Bluboo bude oficiálně vypuštěn na globální trh už zítra 12. prosince a tak se samozřejmě sluší ho podpořit i nějakou tou slevou. Takže zákazníci budou mít možnost si ho pořídit za pouhých 49.99 dolarů, což není až tak špatná sleva z originální ceny 69.99 dolarů. A k tomu ještě výrobce přihodí balíček extra doplňků jako je odolná fólie na displej, obal na telefon, nebo držák telefonu. Více o této akci najdete ZDE.

Dnes byly také odhaleny a potvrzeny kompletní specifikace tohoto telefonu, takže je jasné, že se bude opravdu jednat o zástupci ultra-levných modelů s velmi základním vybavením. K tomu bude patřit 5,2-palcový Sharp displej s HD rozlišením, tělo telefonů zpracované CNC procesy a nano-barvením spolu s organickým sklem na zádech, procesor MT6580, 1 GB RAM, 8 GB ROM, 3300 mAh kapacita bateria nebo duální zadní Sony fotoaparáty 8 Mpix + 3 Mpix či 8 Mpix selfie kamerka.

Ale Bluboo nachystali možná něco ještě zajímavějšího a týká se to jejich vlajkového modelu Bluboo S8+. Ten totiž od zítřka až do 18.prosince koupíte s výraznou slevou, tedy pokud budete jedním ze šťastlivců co ho uloví za pouhých 74.99 dolarů. A to nezní vůbec špatně, takže určitě zkuste štěstí a mrkněte na stránku této promo akce, kde najdete vše podstatné.