Hurá, máme tady první stovku seriálu „Vychytávky z Číny“. Já vím, že čekáte ty nejlepší tipy na gadgety z Číny a tak se trochu bojím, zda vaše očekávání splním. Proto jsme se vám dnes rozhodli nabídnout až 10 tipů, ať se trefíme do vašich požadavků alespoň jedním. A kdyby vám to nestačilo, na konci článku najdete banner na starší části seriálu (99 x 3 vychytávky = 279 tipů).

 1. Držák mobilu
  Začneme klasikou. Držák mobilu nejen do ruky, ale také po nalepení malého úchytu i do auta. To vše za cenu pod 1 USD (v akci zde), pokud si však vyberete černou variantu, ta bílá je dražší.
 2. Klávesnice a gamepad
  Máte doma TV box a nevíte jak si ulehčit ovládání? Je tady možnost mít klávesnici a gamepad v jednom zařízení za cenu 10 USD (zde). Dokonce má i dotykovou plochu, pomocí které můžete ovládat myš.
 3. Klip na akční kameru
  Někdy je potřeba akční kameru uchytit i na strom, tyč nebo dopravní značku pro co nejlepší záběr. Pomoci v tomhle případě muže klip za 10 USD (zde), který má i natáčecí rameno.
 4. Pomůcka pro fotografy
  Zajímavým doplňkem vaší foto výbavy muže být „Z stand“. Co to vlastně je uvidíte ve videu, ale i když ho vyrábí více firem, my dáváme tip na levnou variantu za 10 USD (zde).
 5. Pro cyklisty
  Vím, že vaše kola teď spí zimním spánkem, ale i tak se vám může hodit univerzální nůž pro jejich rychlou opravu. To vše jen za 14 USD (zde).
 6. Batoh na cesty
  Předpokládáme, že jako nadšený turista si patrně koupíte batoh nějaké známé značky, ale přesto tu máme tip na 50 litrový odolný batoh na hory. Koupit ho můžete za cenu 44 USD (zde) v několika barevných variantách.
 7. Dron za 12 USD
  Nikdy jste neměli dron? Nebo jen chcete něco na hraní pro děti za málo peněz? Kupte S9 za 12 USD (zde) a s kamerou za 21 USD (zde). Nebude to na nějaké dlouhé létání, ale na pobavení určitě stačit bude.
 8. Dekorační světlo
  Zajímavě udělané dekorační světlo se dvěma módy. Za cenu 11 USD (zde) by mohlo stát za vyzkoušení.
 9. Sníh na domě
  Bojíte se, že nebude letos sníh? Kupte si „snow projektor“ a promítněte si sníh tam, kde ho chcete mít. Třeba i na dům. Za cenu 18 USD (v akci zde) vám vykouzlí bíle vločky, které se nerozpustí ani v létě.
 10. Digitální kreslení
  Zařízení sice nese název digitální tablet, ale je to prostě tabulka, na kterou si můžete kreslit, psát a pak to jednoduše smazat. Fajn hračka pro vaše děti, nebo jako vzkazovník na lednici, a to za cenu pod 10 USD (zde).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.