Tak už se nám do odolných telefonů pustil i čínský Elephone, pro výrobce je evidentně otázkou stavovské cti mít alespoň jeden podobný kousek ve své nabídce. A rozhodně nebudou troškařit ani s jeho vybavením, protože se rozhodli do něj nacpat docela slušný hardware s masivními kapacitami pamětí. Tak se na něj podívejme blíže.

Odolné telefony obvykle nebývají vybavené tím úplně špičkovým hardwarem, ale v Elephonu se v tomto případě práskli přes kapsu. Fighter půjde do boje s deca-core procesorem Helio X25, 4 GB RAM a obří 128 GB kapacitou vnitřní paměti. Měl by také mít 5,5-palcový displej s 2K rozlišením, 21 Mpix zadní fotoaparát a samozřejmostí je pak certifikace IP68, aby se mu vůbec mohlo říkat odolný telefon.

A jako bonbónek na závěr zmíníme ještě jednu vychytávku, kterou můžete vidět na zádech telefonu na obrázku výše. Ano Elephone Fighter bude mít fyzický kompas, takže se s ním neztratíte ani v divočině a bez nabití. Uvidíme, kdy se dostane reálně na trh a s jakou cenovkou, zatím toho o něm není příliš k najití ani na oficiálních stránkách značky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.