Jen před pár dny jsme poprvé přinesli informaci o připravovaném novém modelu Oukitel K6, který bude jedním z prvních (pokud ne úplně prvním) s novým procesorem Helio P23 aneb MT6763. Telefon dostane dále do vínku například 6 GB RAM, velký 6-palcový displejm s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, ale až do dneška byly ve výpisu specifikací bílá místa. Ty dnes už můžeme definitivně zaplnit.

Je tak jasné že ani Oukitel K6 neudělá ostudu legendární pověsti řady „K“, protože bude mít opět více než dobrou kapacitu baterie i výdrž celkově. Kapacita baterie z produkce firmy BAK se vyšplhá až na 6300 mAh a mělo by se jednat o baterii s extra vysokou hustotou, navíc podporující bleskurychlé rychlo-nabíjení 5V/3A. A pro lepší představu o výdrži jsme se dočkali malého videa, kde je právě výdrž porovnána s novým iPhonem X. A vše dopadlo dle předpokladů, v momentě kdy se iPhone X už odebral do věčných lovišť, tak Oukitel K6 může vykázat ještě plných 65 % baterie.

Reálné vydání Oukitelu K6 se dá očekávat ještě v průběhu prosince a jsme velmi zvědavi na nastavenou cenu u tohoto modelu, protože se může jednat o jeden z extrémně zajímavých kousků ve střední třídě s opravdu velkým potenciálem. Snad se už brzy více dozvíme například přímo z jejich oficiálních stránek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.