Vánoce už jsou za rohem a pošta z Číny často není vždy tak rychlá jak bychom si představovali (kde si cestuje mých 10 balíků objednaných před měsícem, to opravdu netuším). Nezapomeňte však, že je stále možnost nakoupit v EU skladech některých e-shopů a výrazně tak zkrátit dobu doručení. A protože jsme letos provedli a natočili spoustu video recenzí a unboxingů, tak pro vás dnes z nich máme malý výběr, který berte jako tipy na možné vánoční dárky.
 1. Huawei Nova 2
  Malý a výkonný 5-palcový telefon s kvalitní 20 Mpx selfie kamerou a duálním zadním fotoaparátem je ideální dárek pro manželku nebo přítelkyni.
 2. Tv box Zidoo
  Chytrou televizi může dnes mít každý, kdo má doma TV s HDMI konektorem. Co vše dokáže takový malá krabička uvidíte v naší recenzi.
 3. No. 1 D7
  Hodinky v dnešní době nemusí jen ukazovat čas. Dokážou sledovat vás tep, kroky, mají GPS a také slot pro SIM kartu.
 4. Xiaomi Note 5A
  Telefonů značky Xiaomi je na trhu opravdu mnoho, stačí si jen vybrat, jaký by vám vyhovoval nejlépe. My doporučíme dostipný model Note 5A, který jsme testovali jako poslední (plnou recenzi najdete zde).
 5. Cube iWork 1X
  Tablet, který po připojení klávesnicového doku  nabídne plnohodnotnou možnost využití Windows 10 se vždycky hodí a Cubr iWork 1X není drahý, i když nabídne slušný výkon a například 4 GB RAM.
Vše co jste dnes mohli vidět je jen zlomek toho co najdete na našem YouTube kanále, takže se klidně nechte inspirovat a podívejte se i na naše další videa. A váš klik k odběru novinek na našem Youtube kanálu můžete brát jako takový malý vánoční dárek pro nás.
GIZchina Youtube banner