Vánoční období je ideálním časem nejen pro obdarovávání svých blízkých, ale i pro to udělat si konečně radost sami sobě. Protože ruku na srdce, všichni si to přece zasloužíme, že ? A nabídka slev Super Deals na e-shopu Lightinthebox nám k tomu jednoduše může poskytnout příležitost, protože třeba takové Xiaomi Mi Mix 2 si přímo říká o to seznámit se blíže s vaší peněženkou.

Ano i designová vlajková loď značky Xiaomi je v nabídce se zajímavou cenovkou, takže všichni zájemci o tohoto mazlíka vybaveného procesorem Snapdragon 835, 5.99-palcovým displejem, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti nebo 3400 mAh baterií mají šanci. Najdete ho na stránkách obchodu Lightinthebox a zaplatíte za něj jen $450/€378.99.

Nebo možná nehledáte telefon, ale spokojíte se například s digitálním kamerou. Pak máte štěstí, protože i jeden takový kousek se v dnešní nabídce dá najít v podobě digitální kamery Ordro DV-107 s 2.7-palcovou LCD obrazovkou, záznamem videa ve 720p, 16 Mpix fotkami nebo 16x digitálním zoomem.  K mání jen za $39.99/€35.41.

A pokud už třeba telefon s dobrým fotoaparátem nebo třeba akční kameru vlastníte, tak se vám určitě bude hodit do krámu jedno pořádné vylepšení ke stabilizaci fotografií, panoramat nebo videí v podobě ručního stabilizovaného gimbalu Zhiyun Smooth Q. A s nalepenou cenovkou $99.99/€88.54 se rozhodně nejedná o nedostupný produkt.