Pro spoustu moderních gadgetů platí okřídlený citát z Big Bang Theory : „Všechno je lepší, když to má Bluetooth“. A pro sluchátka nebo headsetu určené k nasazení buď pracovnímu, nebo sportovnímu to opravdu platí skoro beze zbytku. Takže pokud něco podobného sháníte, tak se vám určitě bude hodit dnešní nabídka dvou kousků ze skladů e-shopu Tomtop.

Prvním kouskem jsou in-ear bezdrátová sluchátka S6, používající ke spojení Bluetooth 4.1 a podporující protokoly HSP, HFP, A2DP a AVRCP. Díky vestavěnému mikrofonu jdou využít i jako headset a dálkové ovládání na kabelu zaručí jednoduchou kontrolu. Jedná se o velmi lehké sluchátka s váhou 30 g a vestavěná baterie by měla poskytnout zhruba 2 hodiny výdrže při přehrávání hudby. To se nezdá jako mnoho, ale nejprve se podívejme na cenu, která nám vše uvede do kontextu. Tyto sluchátka totiž pořídíte jen za 2.49€ se slevovým kupónem LCXS6.

Druhým dnešním produktem pak je malý single in-ear bezdrátový headset využívající Bluetooth 4.1 a technologii DSP k redukci okolních ruchů. Vestavěný mikrofon je samozřejmostí a jde opravdu o miniaturní zařízení vážící pouhé 4 g. Baterie by měla vydržet na zhruba 6 hodin hovoru nebo 120 hodin ve standby režimu, takže nebudete nabíjet příliš často. Headset je kompatibilní jak s Android tak iOS zařízeními a seženete ho v bleskových prodejích v omezeném množství jen za 5.15€. Dnes máme opravdu den ultra levných produktů, že ?