Tak nám to vypadá, že se do konce roku dočkáme ještě jednoho zásadního telefonu z produkce Oukitelu a včera oznámený Oukitel K6 vypadá rozhodně zajímavě. Pokud dorazí ještě před vánočními svátky, tak se dokonce může jednat o jednoho ze žhavých kandidátů na koupi v levnější střední třídě.

Oukitel K6 bude jedním z prvních telefonů vybavených procesorem MT6763 (aneb Helio P23) s osmi jádry taktovanými na 2 GHz. Dále pak nabídne 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti a Android 7.1 jako operační systém. Displej bude mít 6 palců a půjde o Incell displej s FullHD+ rozlišením (2160 x 1080 pixelů) a poměrem stran 18:9. Na světě už je také první video pro lepší představu o vzhledu telefonu.

Ten by měl být také velmi zajímavé a samotné zpracování CNC procesy spolu s použitou zinkovou slitinou a nano-tvarováním, leštěním a speciálním pokrytím zadního krytu zajistí krásně vypadající lesklý telefon. Uvidíme ale, jestli se z něj nestane další lapač šmouh a otisků prstů.

Poslední dobrou zprávou je pak přítomnost NFC čipu, takže novým Oukitelem půjde platit pomocí Android Pay a podobně. Kapacita baterie bude určitě také na úrovni, aby telefon neudělal ostudu slavné řadě „K“, která je výdrží proslulá. Více informací se určitě již brzy objeví na stránkách Oukitelu a my osobně vkládáme v tento kousek poměrně slušné naděje.