Již před několika měsíci vešlo ve známost, že společnost Vivo uzavřela strategickou šestiletou smlouvu s FIFA o druhotném sponzorství mistrovství světa ve fotbale, které proběhne v roce 2022 v Kataru. Bude to první MS ve fotbale v kategorii dospělých konající se v arabské zemi. Zároveň bude mít prvenství v netradičním termínu. Bude se konat v období mezi listopadem a prosincem. A nyní přichází společnost FIFO s lahůdkou pro fanoušky fotbalu a sice s telefonem, který vyjde ve speciální edici pro mistrovství světa, které proběhne v Rusku příští rok v létě. Jedná se o Vivo X20 FIFA World Cup edition.

Chytrý telefon Vivo X20 FIFO World Cup edition byl oficiálně představen v Moskvě v Rusku u příležitosti rozlosování nadcházejícího mistrovství světa. Co se týče samotného telefonu, tak se dá říci, že je stejný jako originální Vivo X20. Jediným rozdílem je speciální logo Mistrovství světa 2018, které je umístěno na zadní straně telefonu. Maximálně s nainstalovanými tapetami na téma FIFA World Cup.

Smartphone Vivo X20 World Cup není jedinou speciální variantou tohoto telefonu Vivo X20. Nedávno jste se na našich stránkách mohli seznámit například s Vivo X20 Mars edition. A to není všechno, od 8. prosince/ decembra je možné zakoupit Vivo X20 king of Glory edition v ceně 3498 yuanů což je zhruba 529 dolarů.

Stručné specifikace Vivo X20

Vivo X20 byl oficiálně představen v září/septembra zároveň s variantou Vivo X20 Plus. Takže pro zopakování jsou zde stručné specifikace. Vivo X20 má 6,0-palcový super AMOLED displej s  rozlišením 2160 x 1080 pixelů a poměrem stran 18:9. Přitom varianta Vivo X20 Plus přichází s 6,43- palcovým displejem. Obě zařízení pohání procesor Snapdragon 660 s 4 GB RAM.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.