1. prosince/decembra představil čínský gigant Huawei nové promo pro představení Huawei Nova 2S. Stejně jako ostatní přístroje řady Nova, bude i tento telefon skvělým kouskem určeným pro mladší zákazníky. To znamená, že Nova 2S bude pro ty, kteří chtějí více než běžný smartphone, ale nemají bezednou kaspu. V praxi pak uvidíme, že nadcházející model by měl mít různé barevné varianty, mnoho trendových funkcí a přitom stát mnohem méně než hlavní vlajkové lodi.

Bylo tomu tak u původního Huawei Nova 2 a bude tomu tak i u Nova 2S. Ale ještě než si řekneme o hlavních specifikacích a ceně tohoto telefonu, podívejme se na zajímavý tahák, který se objevil u propagačních materiálů, který Huawei zaslal spolu s pozvánkou na akci do hlavních médií.

huawei nova 2s

Nový Huawei Nova 2S bude oficiálně představen 7. prosince/decembra ve 14:30 v Pekingu. tato informace je lehce čitelná na vytištěné pozvánce, ale další věci jsou docela překvapující. Huawei totiž k pozvánkám přidal i různé čočky fotoaparátů včetně širokoúhlých, makro a teleobjektivu. To tedy znamená, že Huawei Nova 2S by měla přijít se silnými fotoaparáty s vychytanými funkcemi.

Specifikace Huawei Nova 2S

Podle předchozích úniků bude Huawei Nova 2S vybaveno čtyřmi fotoaparáty. Na zadní straně by mělo být kombo 16MP + 20MP a na přední pak 20MP + 20MP. Kromě toho bude vybaven velkým 6-palcovým Full-screen displejem s rozlišením 2160 × 1080 pixelů, chipsetem Kirin 960, 6 GB paměti RAM a 64 GB interní paměti ROM. A co se týče barev, tak bychom se měli dočkat černé, zlaté, stříbrné a modré.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.