Bluboo S8+ už je na trhu zhruba měsíc a prozatím sbírá pozitivní odezvy a reakce od zákazníků. Těm se údajně líbí zejména design a zpracování telefonu a pochvalují si i vylepšení vzhledem k předchozímu modelu. A dnes pro vás máme velkou videorecenzi pěkně přímo od výrobce, ať se můžete podívat jak tento model vidí právě oni a čemu přikládají největší význam.

Klíčové specifikace
Displej: SHARP 6.0” HD+ rozlišení 18:9 full screen
CPU: MTK6750T octa-core procesor
GPU: Mali-T860
Fotoaparát: duální Sony 16 Mpix+3 Mpix zadní
Paměť: 4 GB  RAM, 64 GB ROM rozšířitelné až na 256 GB
Tělo telefonu: rám ze Zn-Ti slitiny
Baterie: 3600 mAH lithium-ion polymerová baterie s rychlo-nabíjením
Software: 360 OS 2.0
Další: port USB Type-C 2.0
Rozměry: 157 mm * 74 mm * 9.6 mm
Váha: 203.3 g

Původní Bluboo S8 mělo jen 5,7-palcový displej a nový kousek naroste hned na 6 palců s HD+ rozlišením (tedy 1440×720 pixelů). Jedná se o incell displej, díky kterému se daří udržet tloušťku telefonu v přijatelných mezích. S8+ je i poměrně lehký telefon (s přimhouřením oka) s 203 g váhy.

Bluboo S8+ má dvojitě zakřivený přední panel krytý Gorilla Glass 4 k ochraně před škrábanci a poškozením. Odolný zinko-titanový rám je doplněn kovovým tělem vyráběným CNC procesy a přispívá k vizuální atraktivitě telefonu. Model bude k dostání ve třech barevných variantách – černé, modré a stříbrné. Čtečka otisků prstů je na zadní straně a budete si muset také vystačit bez 3.5mm audio jacku, protože sluchátka připojíte pouze skrze USB Type-C.

Co se týče výkonu, tak Bluboo S8+ nabízí solidní střední třídu s procesorem MT6750T doplněný 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Samozřejmě nemůžete očekávat zázraky, ale spolu s grafikou Mali-T860 procesor zvládne veškeré základní požadavky a výsledky v Antutu dosahují zhruba 43.000 bodů.

Bluboo S8+ je také právem hrdý na své fotoaparáty, zejména na mnoho speciálních módů dostupných pro 8 Mpix přední selfie kamerku. Ty zahrnují například Test Face Age pro odhadnutí věku, detekci úsměvu, mód Facecute pro vylepšení fotek efekty jako ze Snapchatu a jednoduché přidání zvuku k fotografiím. Zadní dvojice fotoaparátů je v podobě 16 Mpix + 3 Mpix Sony senzorů s dvojitým LED bleskem a určitě také nezklame.

Operační systém telefonu je vlastní 360 OS 2.0 založený na Androidu 7.0 a extra vrstvou bezpečnostních prvků a největší knihovnou k rozpoznání obtěžujících čísel v Číně. Dále pak speciální Privacy System pro soukromé bezpečné místo pro data a funkci Avatar Master.

Výdrž Bluboo S8+ je zajištěna 3600 mAh baterií, která by měla být dostačovat pro celodenní náročné používání, protože HD+ displej není až tak energeticky náročný. A díky podpoře rychlo-nabíjení 5V/2A nebude problém ji dobít v rekordních časech.

Jak vidíte, tak Bluboo S8+ nabízí stylový vzhled, kvalitní zpracování, full-screen design, duální zadní fotoaparát, dostatek paměti, odladěný software a rozumnou cenu. Takže u Bluboo jsou přesvědčeni, že se jedná o prozatím nejlepší telefon z jejich produkce. Pořídit si ho můžete za $149.99 například ZDE.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.