V Číně je tolik produktů, že bychom naše „Vychytávky“ mohli dělat až do smrti. I když tomu nebudete věřit, přesto není vždy lehké pro vás vybrat něco, co zaujme každého a občas nám ujede ruka. To, zda vás dnešní vychytávky s číslem 99 potěší všechny, už je jen na vás.

  1. Mapa pro cestovatele
    Jste člověk co hodně cestuje, nebo hledáte dárek pro světoběžníky? Tato stírací mapa za cenu od 7 USD (zde) by mohla být ideální. Mapu si nalepíte na zeď nebo dáte do rámečku a pak jen seškrábete země, které jste již navštívili. A pak už jen průběžně kontrolujete, kolik zemí vám zbývá.
  2. Teplota vody po kontrolou
    Druhá vychytávka už má displej. Na něm se zobrazuje teplota vody, kterou si právě pouštíte z kohoutku. Její cena je 14 USD (zde) a s ní máte jistotu, že si nepustíte horkou vodu na sebe nebo na dítě.
  3. Parkovací WiFi kamera
    Jak by se vám líbilo mít na svém autě parkovací kameru? Ano, někteří jí mají v autě jako základní výbavu a ti co ne, mají možnost si ji koupit za cenu kolem 48 USD (zde). Tahle má navíc ještě tu výhodu, že jí spojíte s mobilem přes aplikaci a nemusíte mít v autě další displej.