Tak to vypadá, že se už velmi brzy dočkáme nového člena do rodiny „Power“ telefonů, protože podle informací přímo z oficiálních zdrojů je vydání nového Ulefone Power 3 opravdu jen otázkou dní. A protože výrobce nám informace o vybavení telefonu dávkuje poměrně dietně, tak se pokusíme sestavit pomalu obrázek toho co nás bude čekat.

Oficiálně potvrzen je fakt, že Power 3 bude vybaven hned 4 fotoaparáty, konkrétně pak předním selfie kombem 13 Mpix + 5 Mpix se softlight bleskem a bokeh efektem, případně zadní dvojičkou 16 Mpix + 5 Mpix s duálním bleskem. Ulefone slibuje velmi dobrý výkon ve špatných světelných podmínkách, ale to slibují všichni, takže nezbývá než doufat.

Dočkáme se momentálně populární technologie Face ID, nebo její některé formy, aby se učinilo zadost modernímu trendu a poptávce. Realisticky však neočekávejte bůhví co, protože podle toho co víme bude nutno k odemčení telefonu pomocí skenu tváře nutné nejprve rozsvítit displej. Čímž se celá akce velmi zpomalí a stará dobrá čtečka otisků prstů poslouží lépe a rychleji.

Telefon bude dále vybaven masivní 6080 mAh baterií a dojde i na poměr stran 18:9 u prozatím neznámé úhlopříčky displeje. Softwarově bude vše pěkně na nejnovější úrovni, protože v telefonu bude Android 8.1 Oreo. Ulefone Power 3 by se na trh měl dostat někdy v polovině prosince a my si na něj určitě hned posvítíme.