Jak se nám pomalu ale jistě blíží vánoční shon a kvas, tak se určitě vyplatí dávat si pozor na speciální bleskové prodeje a promo akce na čínských e-shopech, protože se vám díky nim může podařit urvat nějaké velmi hezké ceny a sehnat dárky ať už pro sebe, nebo třeba pro rodinu či přátele. A dnes pro vás máme dvojici bleskových slev na telefony Xiaomi z nabídky e-shopu Lightinthebox.

Začneme starým známým Xiaomi Redmi Note 4 v Global verzi se 4 GB RAM a 64 GB ROM. Tento telefon je bezesporu jedním z nejpopulárnějších modelů roku 2017, takže není nutné ho příliš představovat. Každý přece ví, že může nabídnout třeba 5,5-palcový FullHD displej, procesor Snapdragon 625, zadní 13 Mpix fotoaparát, celokovové zpracování, zadní čtečku otisků prstů nebo nadprůměrnou 4100 mAh baterii. Bleskové prodeje platí pro černou verzi telefonu a omezené množství kusů je za €137.94.

Druhým modelem je pak nekorunovaný král vyšší střední třídy Xiaomi Mi Note 3 vybavené skvělým novým procesorem Snapdragon 660, 5,5-palcovým FullHD displejem, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, čtyř-stranným zakřiveným skleněným tělem telefonu, duálním 12 Mpix zadním fotoaparátem s 2x zoomem a 4-osým OIS, 16 Mpix selfie kamerkou, NFC, infračerveným portem nebo 3500 mAh baterií. K dostání za €266.96 na stránkách e-shopu Lightinthebox.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.