Dnes jsme se dočkali od značky Oppo i vcelku ukrytého vydání nové verze jejich vlajkového modelu Oppo R11s. Novinka bude mít k dispozici 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště a podle všeho by se měla prodávat za 3599 juanů, což je v přepočtu asi 545 dolarů a půjde tak o zhruba 90 dolarový nárůst oproti standardní verzi. Inu telefony Oppo nikdy nepatřily zrovna k levným. Navíc by vylepšený model měl být k mání pouze v barevné kombinaci Champagne Gold.

Původně se Oppo R11s dostalo na trh koncem října letošního roku a dočkalo se hned označení „dvojče OnePlus 5T“. Toto přirovnání má své opodstatnění, protože po designové stránce jsou oba telefony skoro identické a i hardwarové vybavení se velmi blíží. Koneckonců obě firmy patří pod stejný mamutí koncern BBK, takže jistá podobnost dává smysl.

Oppo R11s je tak telefonem s full-screen designem a 6.01-palcovým displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů a poměrem stran 18:9. Procesorem je pak nová hvězda vyšší střední třídy Snapdragon 660 doplněný 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Duální zadní fotoaparáty mají 20 Mpix + 16 Mpix senzory se světelností f/1.7 a přední selfie kamerka s 20 Mpix také nezaostává. Telefon běží na ColorOS 3.2 postaveném na Androidu 7.1.2 a nabízí 3205 mAh kapacitu baterie. Ke koupi je pak nejjednodušeji skrze Oppo online obchod.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.