Nový model Maze Alpha X je již k dispozici k prodeji a dnes Maze představili nové video pro seznámení s telefonem pro širší veřejnost. Telefon přináší zajímavé specifikace včetně poměru stran displeje 18:9, ale podle našich informací již Maze pracují na lépe vybavené verzi, která by měla v příštím měsíci vyrazit taktéž do prodeje.

Tato nová verze Alpha X bude vybavena 6 GB RAM + 128 GB interní paměti a telefon bude také konečně brzy k dispozici i v elegantní modré barvě. Zbytek hardwaru bude identický, takže vše ostatní zůstane stejné, včetně 6-palcového FullHD+ displeje, procesoru Helio P25, zadní 13MP kamery Sony IMX258 a baterie o kapacitě 3900 mAh.

Aktuálně je Maze Alpha X v originální černé verzi 6 GB RAM + 64 GB ROM k dispozici za slušných 209,99 dolarů na Gearbestu, přičemž vylepšená verze by měla být prodávána za předpokládanou cenu 279,99 dolarů.

Maze Alpha X

Další informace o modelu Maze Alpha X najdou zájemci na oficiálních stránkách Maze.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.