Spekulace ohledně vydání příštího kousku pod vlajkou značky Huawei byly oblíbeným tématem posledních dní, stejně jako přesné označení a pojmenování produktu. Dnešní pozvánka pro média na 7. prosince tyto spekulace rázně rozetnula, protože z ní jasně vyplývá, že se za necelý týden dočkáme oficiálního představení modelu Huawei Nova 2s.

A protože se už na internet dostaly i specifikace tohoto telefonu, tak si můžeme udělat poměrně přesný obrázek, co od něj můžeme očekávat. Huawei Nova 2s opět nabobtná a trend zvětšování i původně menších sérií telefonů je tak opět více a více patrný. Co je špatného na 5-palcových displejích ?

Huawei Nova 2s tak nabídne velký 6-palcový displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů a trendy poměrem stran 18:9, výkonný procesor Kirin 960, 6 GB RAM , hned čtyři fotoaparáty – 20 Mpix + 16 Mpix kombo na zadní straně a další dva jako selfie snímače. Dojde i na vestavěný Hi-Fi čip, NFC, nebo EMUI 8.0 UI založené na Androidu 8.0 Oreo s podporou odemykání rozpoznáním obličeje. Telefon by měl být k dispozici v černé, zlaté, stříbrné nebo modré variantě a na přesné ceny si musíme počkat až do 7. prosince.