Jako první Xiaomi telefon v historii, který se vzdal firemního MIUI OS ve prospěch čistého Androidu je Xiaomi Mi A1 velmi populární a žádané i na našem trhu. I v naší podrobné recenzi si telefon rozhodně nevedl špatně a můžeme ho tak s klidným svědomím doporučit jako jeden z nejlepších telefonů ve střední třídě s vyváženým výkonem i cenou.

Xiaomi Mi A1 nabízí v podstatě identické hardwarové parametry a specifikace jako sesterský model Xiaomi Mi 5X s MIUI, takže můžete očekávat například celokovové zpracování, 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, procesor Snapdragon 625, 4 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 3080 mAh kapacitu baterie nebo duální zadní fotoaparát s 12 Mpix senzory a světelností f/2.0.

A momentálně se dá tento telefon pořídit i za velmi dobrou cenu například ze zásob oblíbeného čínského e-shopu Lightinthebox, konkrétně pak za 166.41 euro. Za tuto cenu dostanete bezesporu jeden z nejlepších telefonů s poměrem cena/výkon na trhu, takže se minimálně na nabídku podívejte. Co kdyby vás náhodou opravdu zaujal.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.