Nová vlajková loď Oukitelu, model Oukitel MIX 2 je teprve čerstvě k mání v prvních nabídkách globálních prodejů a firma tak napíná síly k propagaci tohoto telefonu. Ten si to určitě zaslouží, protože vypadá velice zajímavě a dnes pro vás máme podrobnější video pohled na jeho design a vybavení v porovnání s originálním vzorovým modelem v podobě Xiaomi Mi Mix 2.

Ačkoliv Oukitel MIX 2 na první pohled vypadá jako přesná kopie právě vlajkového modelu od Xiaomi, tak zdání klame. Samozřejmě se najde mnoho společných znaků, ať už se jedná o full-screen 5.99-palcový displej s poměrem stran 18:9 a FullHD+ rozlišením nebo selfie kamerka umístěná na „bradě“ telefonu, ale v samotném designu a použitých materiálech se i hodně liší. Následující video se zaměřuje nejen na tyto aspekty, ale i na rozdíly v rozhraní, rychlosti spouštění aplikací, užití gyroskopu a podobně. Mrkněte na něj sami.

První globální prodeje Oukitel MIX 2 už jsou v plném běhu a můžete tak telefon najít třeba na Gearbestu za speciální cenu $229.99 díky slevovému kupónu OukiMIX2, který z oficiální ceny ukrojí celých 40 dolarů. Vše podstatné o prodejích nebo o telefonu samotném najdete na oficiálních stránkách značky.