Ohodnoťte článek

Vodotěsné chytré hodinky Makibes G07, které se pyšní certifikací IP68, jsme již na našem webu jednou zmínili, takže pro nás nejsou úplným nováčkem. Tyto chytré hodinky, se kterými se můžete i potápět se aktuálně dostaly do slevové akce na eshopu Geekbuying, tak si je pojďme ještě jednou připomenout.

Makibes G07 jsou vybaveny GPS modulem, Androidem 4.3  jako OS a velikostí displeje 1,32-palců. Kapacita baterie je pak 500mAh, takže by se vám jen tak neměly jen tak vybít. Dle očekávaní jsou vybaveny mnoha funkcemi jako monitor srdečního tepu, krokoměr, spalování kalorií a několika módy. Běžeckým, lezeckým a módem jízdy na kole, během kterých jsou sledovány hodnoty jako počet kilometrů, spálených kalorií a srdeční tep.

Makibes G07

Makibes G07 jsou aktuálně k dostání za 69,99 dolarů, počet kusů je limitován (100) a poté by se jejich cena měla opět zvednout. A pokud jako dopravu použijete EU Priority line, nemělo by se vás týkat DPH.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.