Vodotěsné chytré hodinky Makibes G07, které se pyšní certifikací IP68, jsme již na našem webu jednou zmínili, takže pro nás nejsou úplným nováčkem. Tyto chytré hodinky, se kterými se můžete i potápět se aktuálně dostaly do slevové akce na eshopu Geekbuying, tak si je pojďme ještě jednou připomenout.

Makibes G07 jsou vybaveny GPS modulem, Androidem 4.3  jako OS a velikostí displeje 1,32-palců. Kapacita baterie je pak 500mAh, takže by se vám jen tak neměly jen tak vybít. Dle očekávaní jsou vybaveny mnoha funkcemi jako monitor srdečního tepu, krokoměr, spalování kalorií a několika módy. Běžeckým, lezeckým a módem jízdy na kole, během kterých jsou sledovány hodnoty jako počet kilometrů, spálených kalorií a srdeční tep.

Makibes G07

Makibes G07 jsou aktuálně k dostání za 69,99 dolarů, počet kusů je limitován (100) a poté by se jejich cena měla opět zvednout. A pokud jako dopravu použijete EU Priority line, nemělo by se vás týkat DPH.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.