Před pár týdny vydala herní společnost Razer svůj první smartphone – Razer Phone a všichni očekávali, že tento telefon se bude primárně profilovat jako herní. Všichni známe dva hlavní nepříjemné efekty při hraní her na telefonu – baterie mizí před očima a telefon se zahřívá. Ze specifikace telefonu Razer víme, že je dodáván s baterií o kapacitě 4000 mAh, která by čistě teoreticky měla řešit první problém.

Aktuální rozebrání telefonu v podání JerryRigEverything ukazuje, že tento smartphone je dodáván s obří heatpipe, která se stará o odvod tepla a pravděpodobně je největší, která byly u smartphone viděna.

Razer Phone rozebrán

Video ukazuje úplné rozebrání telefonu Razer, na kterém nejsou žádné viditelné šrouby, protože jelikož jsou skryty pod dvěma plastovými mřížkami. Spodní plastová mřížka i horní plastová mřížka kryjí více šroubů. Po odstranění displej je pak viditelná masivní heatpipe, která je kryta tepelnou pastou pro efektivní odvod tepla. Dalším zajímavým aspektem interiéru tohoto smartphonu je vibrátor, který je menší než obvykle bývá. Tento vibrátor a nabíjecí port se nacházejí v dolní části telefonu Razer. Však podívejte se sami na video, ve kterém je Razer Phone rozebrán.

A jako bonus ještě nějaké fotografie: