Dnes jsme se z dílny Leagoo dočkali malého hands-on videa pro jejich novinkový model Leagoo T5c a tak se také poprvé můžeme podívat na výkon nového procesoru Snapdragon SC9853i, Tento procesor založený na jádrech Intel X86 Airmont je poprvé použit právě v tomto telefonu a byli jsme tak zvědavi jak si povede. Potvrdí deklarovanou příslušnost do střední třídy ?

Podle videa a výsledku z obvyklého porovnávacího nástroje – benchmarku Antutu je výkon procesoru Spreadtrum zhruba na očekávané úrovni a dosáhl lehce pod 51.000 bodů. Takže je opravdu zcela srovnatelný nebo lepší než ostatní procesory v této cenové kategorii a vypadá tak konkurenceschopně. Uvidíme jak si povede v reálných testech, ale ve vypadá poměrně nadějně.

Kromě osmi-jádrového procesoru Spreadtrum SC9853i nabízí Leagoo T5c i 5,5-palcový Sharp IPS displej s FullHD rozlišením, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, zadní duální fotoaparát se senzory 13 Mpix Samsung a 2 Mpix OV, 3000 mAh kapacitu LG baterie s podporou 5V/2A rychlo-nabíjení a čtečku otisků prstů na přední straně.

Oficiální cena Leagoo T5c je stanovena také velmi rozumně nízko na 129.99 dolarů a nyní ho můžete koupit díky 30 dolarovému kupónu ještě levněji. Stačí se jen zaregistrovat na oficiálních stránkách Leagoo a jeden si zarezervovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.