Někdy vás miniaturizace techniky v moderní době skoro až ohromí a na čínských obchodech se dají najít i parádní kousky elektroniky o kterých jste skoro ani netušili, že existují. Takovým příkladem je třeba právě miniaturní DLP projektor z nabídky e-shopu Tomtop, který je momentálně v bleskových prodejích v omezeném množství jen za 63.99 dolarů.

Rozměrově se jedná opravdu o extrémně malého prcka (4.4 x 4.6 x 4.5 cm) s pouhými 92 g váhy. Samozřejmě nemůžete očekávat nějaký extra výkon a projektor nabídne 30 ANSI lumenů jasu s kontrastem 800:1, takže kompletní zatemnění bude nutností. Ale to je daň za minimální rozměry. Nativní rozlišení je pak 640 x 360 pixelů a výrobci se podařilo do maličké kostky napěchovat i slot na microSD kart, 1000 mAh baterii, 1W reproduktor a 3.5mm sluchátkový audio jack.

Jak již bylo zmíněno, tak se jedná o nabídku e-shopu Tomtop za 63.99 dolarů a z limitovaného počtu kusů za tuto cenu jich ještě pár zbývá, takže pokud by vás snad tento DLP micro projektor zaujal, tak si musíte pospíšit.