Dnes tu máme v pořadí druhý videopohled na zástupce portfolia značky Evolveo. V prvním videu jsem měl tu čest představit sluchátka Evolveo SportLife XS2. Ale obsah dnešního videopohledu obsahuje značně odlišný kus elektroniky, který jsme tu na gizchina.cz pravděpodobně nikdy neměli. Evolveo StrongVision S2 je outdoorová fotopast, která slouží hlavně ke zjištění pohybu na pozemku, v blízkosti zboží nebo například pro zachycení průběhu stavebního projektu. Unboxing a rychlý videopohled na Evolveo StrongVision S2!

Fotopast je vybavena pohybovým čidlem, 16 MPx snímačem, 36 přisvětlovacími LED diodami, 2″ barevným displejem, slotem pro SIM kartu, paměťovou kartu a dálkovým ovládáním, skrze které se trochu bohužel musí dělat veškeré nastavení, kromě zapínání a vypínání. Balení je celkem vybavené, výrobce přidává MicroUSB kabel, AV kabel, kurtu, SIM kartu s předplaceným kreditem 30 Kč, distanci na záda a samozřejmě anténu. Trochu zamrzí, že v balení není také napájecí adaptér (6V/1A) nebo nějaká alespoň malá MicroSD karta. Krabička má vespod dvířka, které po odklopení poskytnou pohled na přepínač, sloty na karty, AV výstup a MicroUSB konektor. Pod dvířky se ukrývá také velký šuplík pro osm tužkových AA baterií.

Evolveo StrongiVision S2 dokáže fotit až v rozlišení 16 MPx a díky schopnosti snímat i za absolutní tmy, dokáže vykřesat i za úplné tmy černobílé fotky. Kvalita vyfocených snímků není sice zrovna oslnivá, ale na rozpoznání kdo, kde a co se děje stačí. Také nahrávání FullHD 1080p videosekvencí se nese v tomto smyslu s tím, že ve videu je celkem dobře slyšet zvuk, protože má fotopast slušný mikrofon.
Pokud byste zatoužili po Evolveo StrongVision S2, podívejte se na zbytek poměrně rozsáhlých schopností a parametrů přímo na stránkách Evolveo.

Galerie: