Ohodnoťte článek

Když se před několika dny objevil tajemný smartphone Meizu s kódovým označením M1712Q, spekulovalo se, že se jedná o Meizu M6S. Na podporu předchozí informace se pak včera objevily první skutečné fotografie tohoto smartphonu.

Uniklé fotky potvrzují informace staršího úniku, díky kterému jsme měli poprvé možnost se podívat na pravděpodobný design telefonu. Na přední straně vidíme Full-screen displej, což znamená, že zde máme poměr stran 18:9. Tlačítko mBack bylo odstraněno, aby displej dostal větší prostor a dalším zajímavým aspektem tohoto telefonu je prostor pod tlačítkem napájení. Zde bychom si tipli, že se bude jednat o čtečku otisků prstů, na kterémžto místě ji používá například Sony v řadě smartphonů Xperia.

Meizu M6S

Meizu jasně uvedlo, že v roce 2017 se od nich nedočkáme žádného bezrámečkového zařízení, což znamená, že tento telefon bude oficiálně představen až v 1. čtvrtletí roku 2018. Aktuálně se však spekuluje, že by toto rozhodnutí měli v Meizu přehodnotit a v závěru roku se dočkáme představení Meizu M6S. Jak to však bude doopravdy, tak na to si ještě budeme muset počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.