Světoznámou značku DJI asi není nutné příliš představovat, ale kdyby se náhodou někdo nepohyboval kolem dronů a věcí s nimi spojených, tak jen stačí podotknout, že se jedná obecně o nejpopulárnější a nejkvalitnější modely právě v této oblasti. A dnes u příležitosti Cyber Monday pro vás máme slevové akce na jejich špičkové produkty.

Samozřejmě nemůže chybět kompaktní přenosný DJI Mavic Pro s 4K UHD kamerou, dosahem ovládání až 7 kilometrů, automatickou detekcí překážek, 3-osým gimbalem, GPS a spoustou pokročilých funkcí. Ve slevě ve velmi limitovaném počtu kusů ho pořídíte jen za 698.32€.

Mezi high-end kousky patří určitě i maličký DJI Spark  s 1/2.3-palcový CMOS senzorem s 12 MPix rozlišením schopným snímat FullHD video se 30 fps a díky 2-osému gimbalu je postaráno i o perfektní stabilizaci. Dron vydrží ve vzduchu na jedno nabití velmi slušných 16 minut a s použitím ovladače se dosah kontroly natáhne až na 2 km. Samotný dron koupíte za 356.90€ nebo verzi Fly More Combo s dálkovým ovládáním za 497.94€.

Malou odbočkou od dronů je pak DJI OSMO, 3-osý gimbal pro ruční použití se zabudovanou 12 Mpix kamerou se 7x zoomem a 4K rozlišením pro ideální snímání ať už videa nebo fotek. Ten pak pořídíte v kusově limitované nabídce za 454.93€.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.