Čínský výrobní gigant Xiaomi se proslavil především svými levnými, ale kvalitními smartphony. Zatímco většina lidí se domnívá, že cena výrobků Xiaomi je klíčovým tajemstvím jejího úspěchu, generální ředitel společnosti Xiaomi India Manu Jain řekl, že spíš vídí klíč v kvalitě produktů a ve skvělém týmu. Očekává se, že tato společnost před koncem roku oznámí příchod dalšího smartphonu Full-screen displejem, který by se mohl postavit modelům jako je Oppo F5, R11s a Vivo V7+. A tím by mělo být Xiaomi R1.

Aktuálně se objevil první render tajemného smartphonu Xiaomi, o kterém se domníváme, že je právě Xiaomi R1. Tento telefon by měl být představen se spekulovanou cenou 1,499 juanů (cca 227 dolarů). Zatím se neobjevily žádné informace ani spekulace, co se týče jeho specifikací, nicméně z tohoto renderu telefonu lze jasně vidět Full-screen displej.

Taktéž se dočkáme portu USB-C, očekáváme i čtečku otisků prstů a na přední straně můžeme vidět duální kamerové kombo. Platí samozřejmě, že tato fotka není oficiálně potvrzena jako Xiaomi R1, ale skutečná podoba by se měla odvíjet od tohoto vykreslení. Než se k nám dostanou další informace, tak se můžeme těšit na 5. prosince/decembra, kdy se dočkáme představení Redmi Note, Redmi 5, Redmi 5 Plus a Xiaomi Mi 6C.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.