Ohodnoťte článek

Nakoupili jste v akci Black Friday? Pokud jste to nestihli, tak se nebojte, hned v pondělí tady máme Cyber Monday a dnes další tipy jak utratit peníze. Na konci článku pak najdete odkaz na starší díly Vychytávek z Číny.

  1. Enter k PC
    Co takhle si v práci ulevit, když je jste vytočen do nepříčetna? Vtipná pomůcka, kterou připojíte přes USB s nápisem Enter a za cenu pod 8 USD (zde) vám může pomoci.  A když ne tak se dá na ní i spát. Více už ukáže krátké video.
  2. Xiaomi LED svítilna
    Sháníte malou LED svítilnu do kapsy s dobrým výkonem? Proč ne. Pod zančkou Xiaomi je tu další gadget, který poslouží i jako powerbanka. Za cenu 23,99 dolarů (použijte kupon GBNOVEMBER) to určitě stojí. Sám uvažuji o tom, že si jí udělám radost.
  3. Kreslení za zeď
    Pokud vaše děti (jako všechny) rády kreslí, je tu možnost za necelých 6 USD (zde), koupit „nálepku“na kterou se dá kreslit křídou. V dnešní době je to hodně využívaná dekorace i do kuchyně, kde si můžete psát například co potřebujete koupit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.