Zhruba před měsícem oznámil čínský výrobce No.1 svůj nový model No.1 F5. Chytré hodinky, které jsou vybaveny spoustou fitness a sportovních funkcí, společně s GPS modulem. Včera došlo k oficiálnímu uvedení na trh a díky tomu jsme se dozvěděli cenu těchto hodinek.

No.1 F5 přináší několik hlavních zajímavých funkcí. První je vestavěný modul GPS, který vám umožní sledovat všechny vaše přesuny, ať už se jedná o běh nebo chůzi. Smartwatch budou také sledovat reálné teplotu a nadmořskou výšku, která bude později zjistitelná v aplikaci.

Další věcí, která potěší je jejich 25denní pohotovostní doba, což už je u hodinek slušná výdrž. A také bychom něměli zapomenout na certifikaci IP67, takže se nemusíte obávat, že vám je měl poškodit například déšť.

No.1 F5 jsou aktuálně k dispozici v předprodeji za 49,99 dolarů zde, ostatní prodejci mají cenu o 10 dolarů vyšší, jak lze vidět například tady. A pokud někdo hledá další informace o těchto hodinkách, podívejte se na oficiální stránky. A zde najdete další přehled hodinek s GPS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.