Ohodnoťte článek

I když už je dnes sobota, tak slevové akce Black Friday se volně přelívají i do víkendu a pokračují vlastní setrvačností dále. Takže pokud byste snad uvažovali o pořízení nějakého létajícího vánočního dárku pro sebe nebo své blízké, tak tu pro vás máme několik nabídek slevněných dronů značky Hubsan z nabídky e-shopu Tomtop. Tak vzhůru na ně !

Začneme s jedním z nejlepších jednoduchých dronů na trhu vůbec, který se dá okamžitě doporučit i každému začátečníkovi. Hubsan H502S X4 je sice relativně malý, ale nabízí velmi slušnou dávku funkcí a vymožeností jako je HD záznam videa, GPS, headless mód, návrat na místo vzletu stiskem tlačítka a další. v balení máte i ovládací konzoli s 4,3-palcovým displejem, dron pak díky 610 mAh baterii vydrží ve vzduchu hezkých zhruba 12-13 minut. A cena ? Nic závratného, pořídíte na Tomptotu jen za 85.99€.

Dalším pánem na holení je Hubsan H507A, který je sice bez ovládací konzole v balení, ale vše podstatné stejně zvládnete v pohodě na displeji vašeho telefonu. Vybavení funkcemi je také velmi dobré a dron zvládá natáčení HD videa, GPS, follow me, headless mód, automatický start a návrat jedním tlačítkem a další. Baterie vydrží zhruba na 9 minut letu a celý létavec stojí na Tomtopu jen 51.59€.

Posledním do mariáše je větší a výkonnější Hubsan H501S X4 s ovládací konzolí, 5.8G FPV přenosem signálu videa, 1080p rozlišením u vestavěné kamery, veškerou sestavou funkcí jako jeho sourozenci plus výrazně masivnější 2700 mAh baterie pro zhruba 20 minut letu. Bonusem je i LED osvětlení, takže teoreticky můžete vyzkoušet i něco málo nočního létání. Cena za tento model je pak 163.39€.

Na webu Tomtopu pak najdete i další velmi zajímavé nabídky na jiné drony a RC modely obecně, takže se určitě vyplatí na jejich portfolio podívat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.