Maze Alpha X je druhým modelem této čínské značky s full-screen displejem a oproti původnímu Alpha nabídne zlepšení v podstatě ve všech důležitých aspektech. Navíc je vybaven moderním poměrem stran 18:9 a navzdory velké 6-palcové úhlopříčce displeje se nejedná o žádné monstrum, které by bylo složité ovládat jednou rukou. A Maze pro vás mají i jednu speciální soutěž pro fajnšmekry.

Ale nejdříve se podívejme blíže na podrobnější specifikace Maze Alpha X. Telefon může nabídnout 6-palcový LG displej s FullHD+ rozlišením (2160×1080 pixelů) a bezrámečkovým designem, procesor Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, Sony fotoaparáty 16 Mpix + 13 Mpix, 4000 mAh kapacitu baterie, kovový rám ze slitiny zinku, čtečku otisků prstů na přední straně a čistý Android 7.0 Nougat jako OS. Pro více informací o Alpha X se kdyby něco podívejte na oficiální stránky Maze.

Zmíněná soutěž je cílena na šikovné hráče pamětníky mezi námi, protože se bude soutěžit v „Retro Hadovi“ online na stránkách Maze. Hráč s nejlepším skóre má možnost vyhrát jeden telefon zdarma a i pro ostatní je připraveno dostatek výher v podobě 150 obalů na telefon, 100 selfie tyčí nebo 50 Bluetooth reproduktorů. Proč to nezkusit ?

Maze Alpha X už je také dostupné k předobjednání na Gearbestu s cenou 209.99 dolarů a předpokládanou dostupností zhruba kolem poloviny prosince.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.