Ohodnoťte článek

Model Bluboo S8+ už je na trhu nějakou chvíli a zatím se dočkal velmi pozitivního přijetí jak od laické, tak dokonce i odborné veřejnosti. Samozřejmě se nejedná o žádného high-end trhače asfaltu, ale práci zastane a za ty peníze se jedná o slušný kousek. A dnes jsme se od výrobce dočkali i oficiálního teardown videa, tedy rozebrání telefonu na prvočinitele, abyste mohli odhalit veškerá tajemství skrývající se pod zadním krytem.

Jak se ve videu můžete přesvědčit níže na vlastní oči, tak většina komponent ať už se jedná o 3600 mAh baterii, modul s duálními Sony kamerami, čtečku otisků prstů nebo základní desku jsou velmi pečlivě seskládány k sobě. Ale pro zkušeného technika není nejmenším problémem po rozborce vše během chvíle bleskově složit zpět dohromady, takže se jasné, že případné servisní zásahy opravdu nebudou nijak složité.

Bluboo S8+ nabízí výrazný pokrok od základního S8 v mnoha ohledech. Má například větší 6-palcovou úhlopříčku displeje s poměrem stran 18:9, více paměti se 4 GB RAM + 64 GB ROM, větší 3600 mAh baterii, lepší kombo fotoaparátů 16 Mpix + 3 Mpix a lépe optimalizovaný systém 360 OS 2.0. Solidní nabídka po všech stranách.

A když už jsme u solidních nabídek, tak momentálně probíhá promo akce na Gearbestu, kde si Bluboo S8+ můžete pořídit jen za $149.99. Do konce akce zbývají ještě tři dny, takže ještě je čas urvat výhodnější cenu než poskočí zpět na oficiální prodejní úroveň. Navíc získáte zdarma ještě bonusové příslušenství v podobě USB kabelu a extra USB Type-C adaptéru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.