Už máte chytré hodinky nebo náramek ? Pokud ne a stále se hodláte pokládat za fanouška mobilních technologií, tak se nad sebou musíte zhluboka zamyslet a třeba pro vás dnes máme malou inspiraci. V rámci slevových akcí na Black Friday je totiž za velmi zajímavé ceny skoro celý sortiment z produkce firmy No.1 právě s chytrými nositelnostmi. A dojde i na malou giveaway soutěž.

Začněme právě zmíněnou soutěží, protože tentokráte je účast opravdu až trapně jednoduchá. Vše co musíte udělat je zapsat se pomocí poskytnutí své e-mailové adresy do soutěže na stránkách No.1 a pak už jen čekat jestli vyhrajete jeden ze 200 kusů speciálních řemínků pro chytré nositelnosti od této značky. Výherci budou vybrání náhodně a šance není úplně k zahození, protože se nejedná o jednotky kusů jako obvykle.

Ve speciální akci pro Black Friday pak najdete opravdu v podstatě veškerý repertoár tohoto čínského výrobce, od vlajkových modelů No.1 D5 Pro, D6 nebo D7, přes sportovní hodinky F4, F3, F2, F1 nebo F5, případně pak designové modely G8, S9, G6 a GS8. Určitě se na stránky této slevové akce podívejte a za ty ceny se na vás chytré hodinky a náramky jenom smějí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.