Čína představuje vážnou hrozbu pro technologické giganty. Elektronické gadgety  produkované v Čině dobíjejí svět a představují tvrdou výzvu pro přední značky. Pokud jde o chytré telefony, odolné telefony z Číny nejsou horší než ty nabízené zavedenými značkami. Odolný smartphone je ideální pro lidi, kteří mají velmi náročný životní styl a musí často cestovat. Nejlepší odolný smartphone vyhovuje armádním standardům a tento typ chytrých telefonů je ideální pro situace, kde může dojít k nárazu a poškození zařízení, nebo do extrémního počasí.

Zde se podíváme na některé z nejlepších odolných telefonů z Číny:

Ulefone Armor 2

odolné telefony z Číny

Ulefone Armor 2 je jedním z nejlepších v současné době dostupných chytrých telefonů. Díky mnoha úžasným funkcím tento telefon nabízí dobrý uživatelský zážitek. Má 5-palcový displej se skvělou grafikou. Jde o dual-sim zařízení a má nejnovější verzi operačního systému Android 7.0 Nougat. Nejlepší vlastností telefonu Armor 2 je, že může být ponořen až jeden metr pod vodou po dobu jedné hodiny. Kromě vody je odolný proti prachu, špíně a písku. Baterie o velké kapacitě 4700 mAh vám navíc umožní telefonovat dlouhou dobu. Telefon má 16 MP zadní kameru a 13 MP přední kameru pro tvorbu „dechberoucích“ snímků.

Blackview BV8000 Pro

Blackview BV8000 Pro má všechny předpoklady pro to, aby se stal dosud nejlepším odolným smartphonem na světě. Má více funkcí něž jeho předchůdci BV6000 a BV7000, což z něho činí dobrou volbu za danou cenu. Není to jen design, co dělá tento odolný telefon skvělým, ale také vlastnosti a schopnost odolat náročným podmínkám. Telefon je vodotěsný a může být ponořen jeden metr pod vodu po dobu 30 minut.

Cat S60

Caterpillar S60 nebo CAT S60 je dalším odolným telefonem známým díky stavebním strojům stejné značky a v současné době je jedním z nejlepších telefonů dostupných na trhu. K dispozici má termokameru, kterou může pořizovat snímky a nahrávat videa i při špatných světelných podmínkách. Tento odolný telefon může být používán pro monitorování a jiné sledovací činnosti. Výkonná RAM umožňuje plynulý multitasking. Gorilla Glass 4 navíc poskytuje stabilitu a dodává telefonu větší pevnost, což jej chrání před jakýmkoliv poškozením. Telefon obsahuje baterii s kapacitou 3800 mAh, která poskytuje více času na hovor a delší dobu v pohotovostním režimu.

Toto jsou tři nejlepší odolné telefony momentálně dostupné na trhu. Zakoupením jakéhokoliv z nich si můžete udělat život jednoduchým a používat váš telefon bez jakýchkoliv obtíží. Nebudete se muset obávat toho, že se váš telefon při jakékoliv nehodě poškodí. Navíc jsou všechny tyto telefony velmi cenově dostupné, a tak vám nevytvoří díru do kapsy.