Móda selfie tyčí a podobných vychytávek se už se rozšířila i k nám, ale to je přece řešení pro amatéry a zoufalce. Ti praví rádoby odborníci a experti si pořídí hned gimbal, aby mohli pěkně stabilizovaně natáčet a fotit nejen selfie, ale i záběry ze zadního fotoaparátu svého telefonu. A na jeden takový gimbal Zhiyun Smart-Q vám dnes přinášíme slevový kupón pro e-shop Cafago.

Zhiyun Smart-Q je 3-osý ruční gimbal na stabilizaci obrazu a pojme až 220g nákladu v podobě telefonu. Díky vestavěnému motorku není problém zapnout například automatické sledování objektu nebo funkci time-lapse. Vše je pěkně jednoduše ovladatelné tlačítky na tyči gimbalu včetně manuálního zoomu. Li-on baterie 26650 by měla vydržet na jedno nabití až 12 hodin provozu a na tyči gimbalu najdete dokonce i USB port pro dobíjení telefonu při focení.

Se slevovým kupónem OD462 je gimbal Zhiyun Smart-Q k mání na e-shopu Cafago jen za 130.89 dolaru, jedná se o dočasnou speciální slevu k příležitosti slev na Black Friday a kupón vyprší 5.prosince. Dodávka by měla být z německého skladu, takže se nemusíte obávat případných dalších celních poplatků a nákladů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.