Slevy na Black Friday nezasáhnou jen telefony, tablety a jinou roztodivnou elektroniku, ale dojde i na nabídky různých doplňků ze všech oblastí techniky. Dnes se podíváme na fotografické nástavce a gimbaly z produkce známé čínské značky FeiyuTech, které se dočkaly velkých slev na e-shopu Tomtop. Takže něco pro mobilní fotografy a nadšence.

Nabídku FeiyuTech začneme kompaktním gimbalem s 3-osou stabilizací Vimble c, který dokáže pojmout jak telefony do šířky 80 mm, tak i akční kamery o podobných rozměrech. Vybaven je samozřejmě motorkem pro rotaci telefonu nebo kamery a například panoramata se tak stanou opravdu velmi jednoduchým procesem. Baterie vydrží zhruba na 5 provozu a celý výkřik techniky pořídíte za 85.14€ se slevovým kupónem FYD4705B.

Větším a lépe vybavenějším je pak FeiyuTech SPG c s Bluetooth připojením, ovládacím joystickem, 7 hodinami provozu a nástavcem i na akční kamery. Ten koupíte s kupónem FY3D4766 za 83.53€. Případně si pak ještě můžete připlatit za plnohodnotnou verzi SPG s lepšími úhly rotace a díky kupónu FYSPG82 zaplatíte opravdu jen o málo více, tedy konkrétně 96.31€.

Specializovaným gimbalem na akční kamery je pak Feiyu G5, které kromě spousty funkcí nabídne i částečnou odolnost proti poškození vodou, což je u držáku na akční kamery celkem zásadní. A i pro tento model samozřejmě máme slevový kupón FEYG110, který sníží cenu až na 122.12€.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.