Na stránkách Slash Leaks byl spatřen nový model Meizu pod označením Meizu M1712Q. Z fotografií můžeme usuzovat, že se bude jednat o chytrý telefon s bezrámečkovým displejem.

Společnost Meizu již dříve předesílala, že tento rok nebude z jejich dílny představen žádný bezrámečkový chytrý telefon. Proto soudíme, že tento model má společnost Meizu připraven pro uveřejnění až na příští rok.

Pravděpodobné specifikace Meizu M1712Q

Z odtajněných fotografií je možné dojít k závěru, že telefon Meizu M1712Q bude mít „full-screen“ displej s jen velmi tenkými rámečky. Poměr stran displeje bude z největší pravděpodobností 18:9. Z fotografií můžeme taktéž usoudit, že tento smartphone bude mít jednu hlavní zadní kameru. Na zadní straně telefonu není žádná stopa po snímači otisků prstů, ale na pravé straně telefonu hned pod otvorem pro napájení je prohlubeň, což by mohla být právě čtečka otisků prstů.

Tento chytrý telefon Meizu M1712Q poběží na systému Android 7.0. Vypadá to, že nebude mít žádná fyzická navigační tlačítka. Radost budou mít tedy ti, kteří dávají přednost softwarovým tlačítkům. Jejich velkou výhodou je, že jsou použitelné na kterémkoli telefonu, na rozdíl od hardwarové implementace a vždycky jsou dobře vidět. A hlavně výrobci šetří peníze.

Na další bližší informace o hardwaru a softwaru si budeme muset ještě počkat. Taktéž se musíme nechat překvapit, kdy se tento model doopravdy dostane do světa.