Xiaomi Redmi Pro se mezi námi obejvil zhruba před rokem. Smartphone v sobě kombinoval řady Redmi s prémiovou řadou Mi a dočkal se zasloužené popularity. Tento telefon byl také prvním smartphonem od Xiaomi, který byl vybaven duálním fotoaparátem. A nyní to vypadá na příchod jeho nástupce Xiaomi Redmi Pro 2.

Aktuálně se totiž v čínských médiích začaly objevovat některé specifikace, kterými se Redmi Pro 2 bude pyšnit. Je už skoro jasné, že Redmi Pro 2 přijde mimo jiné s Full-screen displejem s poměrem stran 18:9 a zatím nespecifikovanou velikostí.

Xiaomi Redmi Pro 2

Pod kapotou bude smartphone pohánět výborný Snapdragon 660, což je chipset střední třídy, výkonem srovnatelný se Snapdragon 820, který jsme mohli vidět před rokem.

První informace o Redmi Pro 2 jsou mezi námi už od května, kdy se objevil render telefonu s částečnými specifikacemi. Podle tohoto úniku smartphone opustil duální zadní kamerové kombo ve prospěch jediného fotoaparátu Sony IMX362 s rozlišením 12 MP.

Očekává se, že přístroj Redmi Pro 2 dále dorazí ve dvou variantách, první se 4 GB RAM a 64 GB úložného prostoru a další se 6 GB RAM a 128 GB ROM. Telefon pak bude disponovat velkou baterií o kapacitě 4 500 mAh.

Mějte na paměti, že se zatím nemáme nic potvrzeného, takže tyto zprávy musíme brát s menší rezervou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.