Tak už nám roboti pomalu přebírají vládu ! Tedy ne tu naši vládu, na ty je robotů snad i škoda, ale vládu nad naší domácností, takže se nemusíte obávat ani nástupu Skynetu k moci hned zítra. Spíš pozítří nebo až příští týden. K tomu mohou dopomoci například robotické vysavače, které se hodí právě v době uklízecího šílenství před svátky. A dnes vám nabídneme slevový kupón právě na jeden takový vysavač Homgeek.

Homgeek je automatický robotický vysavač s automatickou detekcí kolizí, takže vám nebude bezcílně narážet do nábytku, domácího zvířectva, případně padat do pokojového bazénku se šampaňským. Nečistoty pěkně sbírá do svého koše na prach o kapacitě 450ml a je vybaven natolik silným sacím výkonem, že špíně zůstanou jen oči pro pláč. Baterie s kapacitou 2200 mAh slibuje zhruba 120 minut provozu a díky přibalenému dálkovému ovládání na frekvenci 2.4 GHz budete mít robota pěkně jednoduše pod kontrolou.

S naším slevovým kupónem CX18903 vás robotický vysavač Homgeek přijde na stránkách e-shopu Tomtop jen na 68.79 euro s dopravou zdarma. Nu a jako bonus vám možná přijde od Skynetu vánoční pohlednice s poděkováním, takže neváhejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.