Meizu se opět dostalo do situace, kdy po krátké době opouští nově představenou technologii. Tentokrát se to týká zadního displeje, který jsme mohli vidět u modelu Pro 7s.

Meizu něco podobného provedlo již dříve. Například u Meizu MX4 Pro společnost přestala podporovat svou vlajkovou loď jen po několika měsících na trhu. Pak došlo k nucenému přesunutí kapacitních tlačítek na Home button a nyní se dočkal smrti zadní displej viděný u Pro 7s nazvaný mBack.

I když tady se zřejmě není čemu divit. Displej mBack absolutně nepodpořil prodeje Pro 7s, což potvrdil VP společnosti Meizu Chun-Min Chu a tak nás nemůže překvapit, když vidíme uniklou fotku zadního panelu nadcházejícího telefonu od Meizu bez zadního displeje.

Na první fotce (použité jako náhledová tohoto článku) můžeme vidět design typický pro Meizu, který má na zadní straně duální kamerové kombo a čtečku otisků prstů. To naznačuje, že nový telefon nebude vybaven na přední straně typickým (pro Meizu) fyzickým tlačítkem, které sloužilo i jako čtečka.

Meizu u

Druhá uniklá fotka ukazuje telefon, o kterém se říká, že bude novým Full-screen telefonem od Meizu, ale není jasné, zda se jedná o novou vlajkovou loď Meizu nebo jeden z telefonů řady Blue Charm.

A jak jste se na sekundární displeje na telefonech dívali vy? Přišlo vám to jako dobrá inovace nebo zbytečnost? Dejte vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.