Telefony od Oukitelu nejsou monstra s obřími bateriemi ze série „K“, ale nezapomíná se ani na designovější kousky jako je například nový Oukitel Mix 2. Ostatně už při zběžném pohledu na jméno telefonu je jasné co asi tak můžeme čekat. První dodávky tohoto kousky by měly vyrazit k zákazníkům už příští týden a možná ještě chytíte slevovou akci z předprodejů na Gearbestu, kde byl k mání $40 kupón snižující cenu na $229.99.

Ale i když se nejedná o přístroj primárně zaměřený na baterii a výdrž, tak se rozhodně nejedná o nějakého chudého příbuzného ani v této oblasti a dnes pro vás máme jedno video, které to jasně dokazuje. V něm se Oukite Mix 2 utká čelem přímo s originálem v podobě Xiaomi Mi Mix 2 a dojde na několik testů výdrže baterie na maximální jas a hlasitost. Tak ja myslíte, že si jeho 4080 mAh baterie v testech vedla ?

Oukitel Mix 2 samozřejmě může nabídnout mnohem více než jen zmíněnou 4080 mAh kapacitu baterie, například 5.99-palcový Incell displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, procesor Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 21 Mpix + 2 Mpix zadní duální fotoaparát se světelností f/2.0, 13 Mpix selfie přední kamerku , 9V/2A rychlo-nabíjení nebo hybridní dual SIM slot. Více informací najdete na oficiálních stránkách značky, tak se tam když tak mrkněte.