Jak nám tak nekompromisně klesají teploty za oknem a zima se ošklivě plíží do našich luhů a hájů, tak brzy nastane čas i mnoha vrstev odění včetně pořádných rukavic. Což pro nás mobilní závisláky znamená často problém, protože displeje našich miláčků jsou kapacitní a potřebují tak zhusta přímý dotyk s kůží prstu. Ale nebojte se vlka nic, dnes pro vás máme řešení na e-shopu Cafago.

Tím jsou speciální rukavice, se kterými se můžete bez obav sápat na displej svého telefonu jako by se nechumelilo. Speciální polar fleece materiál je voděodolný, odolá i větru a samozřejmě hlavně zahřeje v nejen našich polárních podmínkách. Ke koupi jsou ve třech velikostech a pro správnou míru i ve třech barvách, takže neurazíte ani módní policii. Na prstech najdete speciální vodivou vrstvu a na dlaních pak zpevnění kůží pro pohodlný úchop, pro každého něco.

A koupíte je v podstatě za hubičku, protože jsou na e-shopu Cafago s naším slevovým kupónem OY5971 k mání jen za velmi líbivých 5.30 dolarů. Nabídka je platná až do 30.listopadu, takže máte možnost se vybavit, ještě než zima udeří v plné síle.