Největší slevová akce jménem Black Friday je u většiny internetových obchodů už v plném proudu. Gearbest není výjimkou a pro tento rok připravil směs slev, kupónů, flash prodejů a dalších. Tak se připravte na divokou jízdu.

První částí je Party Time, který potrvá do 23. listopadu/novembra a právě z něj jsme vybrali některé zajímavé kusy z velkého výběru. Začněme například čerstvým telefonem Vernee Mix 2 s velkým 6-palcovým displejem, poměrem stran 18:9 a výkonným hardwarem. První recenze na internetu vypadají poměrně pozitivně, takže by mohlo být zajímavé pokud se vám podaří jej urvat za pouhých 199,99 dolarů.

Black Friday

Nebo vás možná zaujme povedený UMIDIGI S2 za pouhých 185,99 dolarů, za tu cenu telefon stojí opravdu o pozornost. Je jedním z modelů s Full-screen displejem, ale ke všemu ještě přibaluje masivní kapacitu baterie 5100 mAh. A i přesto udržuje rozměry a hmotnost velmi dobře vyvážené.

Také zde máme část se slevovými kupóny a můžete získat gadgety se slevou 10, 30 nebo dokonce 50 dolarů. Výběr je poměrně velký, ale s nedávným nárůstem popularity bezdrátového nabíjení, by vás mohl zaujmout nabíjecí stojan AZPEN D100 s reproduktory. Cena je pouhých 69,39 dolarů.

To jsme zde vyjmenovali je opravdu jen malá výseč, takže stojí za to navštívit hlavní stránku Black Friday a projít si celou paletu gadgetů a dalších věcí. Jsem si docela jist, že se nevrátíte s prázdnou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.