Modelu Huawei Honor V10 se dočkáme již za pár dnů, konkrétně 28.listopadu/novebra. Není tedy divu, že se nyní tento model objevil v databázi TENAA s číslem modelu BND-AL00. O V10 už několik týdnů koluje spousta pověstí a úniků, jelikož se jedná o nadmíru očekávaný model.

Fotky z TENAA nám ukazují smartphone s Full-screen designem a očekávaným poměrem stran 18:9. Čtečka otisků prstů je tedy umístěna na zadní stranu, hned pod duální kamerové kombo. Dále můžeme vyčíst, že Honor V10 bude mít dle očekávání celokovové tělo. Na pravé straně telefonu jsou pak umístěna tlačítka On/Off a ovládání hlasitosti, zatímco slot pro SIM karty najdeme na levé straně. Kamery na zadní straně jsou pak lehce vystouplé.

Na přední straně u V10 najdeme 6-palcový displej s rozlišením 2160 x 1080 pixelů a pod kapotou nejnovější domácí chipset Huawei Kirin 970. Telefon by měl přijít se 6 GB RAM a dvěma variantami úložného prostoru – 64 GB a 128 GB ROM. Napájení telefonu představuje baterie o kapacitě 3750 mAh s podporou rychlého nabíjení 22,5 W. Telefon by taktéž měl přijít s Androidem OREO 8.0 s nadstavbou EMUI 8.